Team

Het team van 't Kofschip staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Lucia van der Velden

Directrice info@t-kofschip.nl
Annemarie van Vlaanderen - Veerman

Annemarie van Vlaanderen - Veerman

Interne begeleider annemarie@t-kofschip.nl
Geertje Tuip

Geertje Tuip

Leerkracht groep 1/2 A geertje@t-kofschip.nl
Gerda de Boer

Gerda de Boer

Leerkracht groep 1/2 A gerda@t-kofschip.nl

Richa Meij

Leerkracht groep 1-2B richameij@t-kofschip.nl
Nellie Stroek

Nellie Stroek

Leerkracht groep 1-2B nellie@t-kofschip.nl
Amber Keizer-de Boer

Amber Keizer-de Boer

Leerkracht groep 1/2C amber@t-kofschip.nl

Maaike Kemper

Leerkracht groep 1/2C maaike@t-kofschip.nl
Mariska Hoogland

Mariska Hoogland

Leerkracht groep 3 mhoogland@t-kofschip.nl
Rik Jurriaans

Rik Jurriaans

Leerkracht groep 4 rikjurriaans@t-kofschip.nl
Jacqueline Burger - Waal

Jacqueline Burger - Waal

Leerkracht groep 5 JacquelineBurger-Waal@t-kofschip.nl
Barbara Schilder - Schilder

Barbara Schilder - Schilder

Leerkracht groep 5 barbara@t-kofschip.nl
Andre Keijzer

Andre Keijzer

Leerkracht groep 6 andre@t-kofschip.nl
Ruud Slinger

Ruud Slinger

Leerkracht groep 7 ruud@t-kofschip.nl
Anna Schilder

Anna Schilder

Leerkracht groep 7 annaschilder@t-kofschip.nl
Marc Jonk

Marc Jonk

Leerkracht groep 8 mjonk@t-kofschip.nl
Margriet Hoogland

Margriet Hoogland

Coördinator onderbouw / ondersteuning zorg 3 margriet@t-kofschip.nl