Team

Het team van 't Kofschip staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Lucia van der Velden

Interim-directrice info@t-kofschip.nl

Annemarie van Vlaanderen - Veerman

Interne begeleider annemarie@t-kofschip.nl

Geertje Tuip

Leerkracht groep 1/2 A geertje@t-kofschip.nl

Gerda de Boer

Leerkracht groep 1/2 A gerda@t-kofschip.nl

Margriet Hoogland

Leerkracht groep 1/2 B margriet@t-kofschip.nl

Mariska Hoogland

Leerkracht groep 3 mhoogland@t-kofschip.nl

Richa Meij

Leerkracht groep 4 richameij@t-kofschip.nl

Barbara Schilder - Schilder

Leerkracht groep 5 barbara@t-kofschip.nl

Jacqueline Burger - Waal

Leerkracht groep 5 JacquelineBurger-Waal@t-kofschip.nl

Rik Jurriaans

Leerkracht 6 rikjurriaans@t-kofschip.nl

Ruud Slinger

Leerkracht groep 7 ruud@t-kofschip.nl

Marc Jonk

Leerkracht groep 8 mjonk@t-kofschip.nl

Anna Schilder

Diverse groepen annaschilder@t-kofschip.nl

Nellie Stroek

Extra handen in de groep nellie@t-kofschip.nl